Parteneriat medical

By on Jan 15, 2019 in Anunturi | 0 comments

Patriarhia Română în colaborare cu Institutul Oncologic Prof. Dr. Alexandru Trestioreanu din București, Parohia Berceni 2, împreună cu Dr. Crișan Florina, organizează în data de 02.02.2019 în cabinetul medical al Comunei Berceni, un control ginecologic gratuit si recoltarea testului Papanicolaou pentru prevenirea cancerului de col-uterin, pentru doamnele cu varsta cuprinsa intre 25 si 65 de ani..
Vă invităm să luați parte la această campanie medicală!
Consultatie Ginecologica

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Patriarhia Română în colaborare cu Institutul Oncologic Prof. Dr. Alexandru Trestioreanu din București, Parohia Berceni 2, împreună cu Dr. Crișan Florina, organizează în data de 02.02.2019 în cabinetul medical al Comunei Berceni, un control ginecologic gratuit si recoltarea testului Papanicolaou pentru prevenirea cancerului de col-uterin, pentru doamnele cu varsta cuprinsa intre 25 si 65 de ani. Vezi detaliile campaniei!!!