Bucurie in Parohia Berceni 2

By on Sep 11, 2016 in Anunturi | 0 comments

 

  Cu prilejul inceputului anului scolar 2016-2017 si cu ajutorul lui Bunului Dumnezeu, Pr. Paroh Cristian PENEA, impreuna cu credinciosii din Parohia Berceni 2, a pregatit 8 ghiozdane complete ( caiete, penar, creioane, etc ) pe care le-a inmanat unor elevi din parohia sa.

  Multumim tuturor pentru efortul pe care l-ati depus in vederea realizarii acestor cadouri.

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Patriarhia Română în colaborare cu Institutul Oncologic Prof. Dr. Alexandru Trestioreanu din București, Parohia Berceni 2, împreună cu Dr. Crișan Florina, organizează în data de 02.02.2019 în cabinetul medical al Comunei Berceni, un control ginecologic gratuit si recoltarea testului Papanicolaou pentru prevenirea cancerului de col-uterin, pentru doamnele cu varsta cuprinsa intre 25 si 65 de ani. Vezi detaliile campaniei!!!