Binecuvantarea anului scolar

By on Sep 12, 2016 in Anunturi | 0 comments

Cu ocazia inceperii noului an scolar, parintele Cristian Penea ( parohia Berceni 2, Sf. Cuv. Parascheva ) impreuna cu parintele Nicolae Manu ( parohia Berceni 1, Sf. Nicolae ), s-au rugat lui Dumnezeu sa binecuvanteze si sa lumineze pe cei ce incep astazi cursurile.

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Patriarhia Română în colaborare cu Institutul Oncologic Prof. Dr. Alexandru Trestioreanu din București, Parohia Berceni 2, împreună cu Dr. Crișan Florina, organizează în data de 02.02.2019 în cabinetul medical al Comunei Berceni, un control ginecologic gratuit si recoltarea testului Papanicolaou pentru prevenirea cancerului de col-uterin, pentru doamnele cu varsta cuprinsa intre 25 si 65 de ani. Vezi detaliile campaniei!!!